1. Ako sa môžem zaregistrovať?

V sekcii Prihláška nájdeš registračný formulár. Po zadaní svojich kontaktných údajov a vstupných fyzických mier si vyberieš spôsob úhrady za štartovný poplatok. Je veľmi dôležité, aby si do registračného formulára uviedol/a svoju e-mailovú adresu bezchybne. Po úhrade štartovného poplatku ti príde potvrdzujúci e-mail o úhrade, čo je zároveň aj potvrdením tvojej úspešnej registrácie.

2. Máš problém s registráciou?

Napíš nám e-mail na muscle-fitness@muscle-fitness.sk. My Ti do 24h odpovieme a situáciu sa budeme snažiť vyriešiť.

3. Kde nájdem pravidlá súťaže?

Pravidlá nájdeš v sekcii O súťaži.

4. Čo zahŕňa štartovný poplatok?

Štartovný poplatok zahŕňa kompletnú usporiadateľskú službu (administrácia, webstránka, platobná brána atď.), jednorazovú 25-percentnú zľavu na nákup v e-shopoch sponzorov podujatia pre každého účastníka. Ďalej, každý účastník má možnosť počas súťaže zdarma využiť 3-mesačné GOLD členstvo v tréningovom online systéme WORKOUTIC Štefana Havlíka. Štartovný poplatok zahŕňa trofeje pre víťazov a ďalšie vecné ceny.

5. Aké sú ceny pre víťazov?

Okrem nového tela a lepšieho pocitu čaká na víťazov súťaže DO FORMY S MUSLE&FITNESS 2019 jednotlivých kategórií publicita v časopise MUSCLE&FITNESS, víťazné trofeje, pozvanie na stretnutie víťazov so zaujímavým programom a osobnosťami zo sveta fitness a kulturistiky a vecné ceny od FIT PLUS, spol. s r.o. a FIT-PRO CZECH s.r.o.

6. Ako uskutočním platbu?

Platbu uskutočníš prostredníctvom platobnej karty pri vypĺňaní online prihlášky. Po úspešnej realizácii platby ti príde potvrdzovací e-mail, ktorý je zároveň aj potvrdením tvojej registrácie do súťaže.

7. Aká je výška štartovacieho poplatku?

Pri úhrade do 31.12. 2018 je zvýhodnené štartovné 15 EUR. Pri úhrade od 1. 1. 2019 je to 19 EUR.

8. Čo mám robiť, ak mi neprišiel potvrdzovací e-mail o úspešnej registrácii?

Pri platbách v noci alebo v dňoch pracovného pokoja môže spracovanie trvať dlhšie. Ak potrvdzujúci e-mail nepríde do 3 dní, kontaktujte nás na muscle-fitness@muscle-fitness.sk.

9. Ako zadám svoje údaje pred začiatkom súťaže a po jej ukončení?

Údaje zadáš do svojho profilu na webstránke www.doformy.eu cez tlačidlo Prihlásiť, do ktorého dostaneš prístup po úspešnej registrácii do súťaže. Prihlásiš sa zadaním svojho hesla a e-mailovej adresy. 

10. Dokedy sa môžem prihlásiť?

Prihlasovací formulár, v ktorom uvedieš začiatočné údaje, bude k dispozícii do 15. 1. 2019. Záverečné údaje po skončení súťaže treba doplniť do 15. 4. 2019. 

11. Dokedy musím poslať súťažné fotografie?

Fotografiu celej postavy „pred“ aj „po“ ukončení súťaže nahráš spolu so záverečnými údajmi do svojho profilu na web stránke www.doformy.eu do 15. 4. 2019. 

12. V akom formáte majú byť fotografie?

Vo formáte JPEG alebo PNG, maximálna veľkosť 3 MB. Určite neposielaj fotografie v nízkom rozlíšení (menej ako 0,5 MB), pretože ak vyhráš svoju kategóriu, tak by sa takéto fotografie nevytlačili kvalitne v časopise MUSCLE&FITNESS.

13. Ako majú vyzerať súťažné fotografie?

Fotografie musia zachytávať celú postavu spredu. Muži v plavkách s dĺžkou maximálne do polovice stehien, ženy v bikinách. V ruke musíš držať príslušný výtlačok časopisu MUSCLE&FITNESS s viditeľnou titulkou (na fotografii „pred“ je to výtlačok M&F č. 1/2019, na fotografii „po“ č. 4/2019.). Postoj na fotkách je uvoľnený, bez pózovania. Daj si záležať na kvalite fotografií. Pozri si príklady v sekcii Inšpirácie.

14. Môžem poslať aj ďalšie fotky?

Do svojho profilu môžeš okrem fotiek „pred“ a „po“ nahrať aj doplňujúce fotografie, maximálne tri. Tieto zábery nie sú povinné, ale môžu porote pomôcť pri finálnom rozhodovaní. 

15. Čo by mal obsahovať motivačný list?

V motivačnom liste stručne opíš svoje účinkovanie v súťaži: dôvod, tréning, stravu a spokojnosť s výsledkami. Rozsah motivačného listu je maximálne 1 200 znakov vrátane medzier. 

16. Čo ak v čase súťaže žijem v zahraničí?

Registrovať sa a uskutočniť platbu je možné aj zo zahraničia. Na fotografii „pred“ a „po“ však musíš držať česko-slovenskú edíciu časopisu MUSCLE&FITNESS čísla 1 („pred“) a č. 4 („po“). Preto si zadováž príslušné čísla včas.

17. Môžem sa prihlásiť, aj keď som už v minulosti súťažil v DO FORMY S MUSCLE&FITNESS?

Súťaž DO FORMY S MUSCLE&FITNESS nie je určená pre tých, ktorí sa v posledných piatich rokoch zúčastnili súťaží v kulturistike alebo fitness. Do súťaže sa nemôžu zapojiť ani víťazi DO FORMY S MUSCLE&FITNESS z predchádzajúceho ročníka. 

18. Ako si uplatním zľavu vo FIT PLUS resp. FIT PRO?

Do 24 hodín po tvojej úspešnej registrácii dostaneš e-mail s unikátnym kódom, ktorý uvedieš pri online nákupe na www.fitplus.sk.

19. Ako sa zaregistrujem vo WORKOUTIC?

Na stránke WORKOUTIC si založíš členské SILVER, ktoré ti bude do 7 dní upgradované na GOLD členstvo.

Ak ti nebolo GOLD členstvo WORKOUTIC aktivované ani po 7 dňoch, napíš nám prosím e-mail na muscle-fitness@muscle-fitness.sk a my situáciu preveríme.

20. Kde nájdem rady ohľadom tréningu a stravy?

Trojmesačné GOLD členstvo v online tréningovom systéme WORKOUTIC ti poskytne tréningový a stravovací plán na mieru, podľa individuálnych cieľov a požiadaviek. Informácie nájdeš aj v časopise a na web stránke MUSCLE&FITNESS a vo facebookovej skupine DO FORMY S MUSCLE&FITNESS.

21. Kde nájdem príbehy ľudí z predchádzajúcich ročníkov?

V časopise MUSCLE&FITNESS zverejňujeme príbehy víťazov jednotlivých kategórií. Krátke videá s ich skúsenosťami zo súťaže sa nachádzajú aj na web stránke MUSCLE&FITNESS v sekcii DO FORMY. 

22. Kde sa môžem spojiť s ostatnými účastníkmi súťaže?
23. Kedy a kde budú zverejnené výsledky súťaže?

Mená víťazov a finalistov budú zverejnené v čísle 6/2019 časopisu MUSCLE&FITNESS. 

24. Čo ak musím súťaž prerušiť?

Počas troch mesiacov sa môžu vyskytnúť zdravotné problémy, prípadne iné okolnosti, ktoré na istý čas znemožnia tréning. Nevzdaj sa a pokračuj v začatom úsilí. Záverečné údaje však treba poslať do 15. 4. 2019.

25. Neprechádza ti platba?

V prípade, že sa ti nedarí previesť úhradu štartovného, skontroluj, či tvoja karta umožňuje „online platby“. Ak tomu tak nie je, aktivuj si túto službu cez internet banking alebo v pobočke svojej banky.

UPOZORNENIE: Používaním tejto stránky súhlasíte s používaním cookies
Ok
Top