1. Ako sa môžem zaregistrovať?

V sekcii Prihláška nájdeš registračný formulár. Po zadaní svojich kontaktných údajov a vstupných fyzických mier si vyberieš spôsob úhrady za štartovný poplatok. Je veľmi dôležité, aby si do registračného formulára uviedol/a svoju e-mailovú adresu bezchybne. Po úhrade štartovného poplatku ti príde potvrdzujúci e-mail o úhrade, čo je zároveň aj potvrdením tvojej úspešnej registrácie.

2. Máš problém s registráciou?

Napíš nám e-mail na muscle-fitness@muscle-fitness.sk. My ti do 24h odpovieme a situáciu sa budeme snažiť vyriešiť.

3. Kde nájdem pravidlá súťaže?

Pravidlá nájdeš v sekcii O súťaži.

4. Čo zahŕňa štartovný poplatok?

Štartovný poplatok zahŕňa kompletnú usporiadateľskú službu (administrácia, webstránka, platobná brána atď.), jednorazovú 25-percentnú zľavu* na nákup v e-shopoch sponzorov podujatia pre každého účastníka. Ďalej, každý účastník má možnosť počas súťaže zdarma využiť 3-mesačné GOLD členstvo v tréningovom online systéme WORKOUTIC Štefana Havlíka. Štartovný poplatok zahŕňa trofeje pre víťazov a ďalšie vecné ceny. *Zľavy nie sú kombinovateľné, zľava 25% platí z plnej koncovej ceny produktu.

5. Aké sú ceny pre víťazov?

Okrem nového tela a lepšieho pocitu čaká na víťazov výzvy DO FORMY S MUSLE&FITNESS® 2020 jednotlivých kategórií publicita v online magazíne MUSCLE&FITNESS, víťazné trofeje, pozvanie na stretnutie víťazov so zaujímavým programom a osobnosťami zo sveta fitness a kulturistiky a vecné ceny od FIT PLUS, spol. s r.o.

6. Ako uskutočním platbu?

Platbu uskutočníš prostredníctvom platobnej karty pri vypĺňaní online prihlášky. Po úspešnej realizácii platby ti príde potvrdzovací e-mail, ktorý je zároveň aj potvrdením tvojej registrácie do výzvy.

7. Aká je výška štartovacieho poplatku?

Pri úhrade do 31.12. 2019 je zvýhodnené štartovné 15 EUR. Pri úhrade od 1. 1. 2020 je to 19 EUR.

8. Čo mám robiť, ak mi neprišiel potvrdzovací e-mail o úspešnej registrácii?

Pri platbách v noci alebo v dňoch pracovného pokoja môže spracovanie trvať dlhšie. Ak potrvdzujúci e-mail nepríde do 3 dní, kontaktuj nás na muscle-fitness@muscle-fitness.sk.

9. Ako zadám svoje údaje pred začiatkom výzvy a po jej ukončení?

Údaje zadáš do svojho profilu na webstránke www.doformy.eu cez tlačidlo Prihlásiť, do ktorého dostaneš prístup po úspešnej registrácii do výzvy. Prihlásiš sa zadaním svojho hesla a e-mailovej adresy. 

10. Dokedy sa môžem prihlásiť?

Prihlasovací formulár, v ktorom uvedieš začiatočné údaje, bude k dispozícii do 15. 1. 2020. Záverečné údaje po skončení výzvy treba doplniť do 15. 4. 2020. 

11. Dokedy musím poslať súťažné fotografie?

Fotografiu celej postavy „pred“ aj „po“ ukončení výzvy nahráš spolu so záverečnými údajmi do svojho profilu na web stránke www.doformy.eu do 15. 4. 2020. 

12. V akom formáte majú byť fotografie?

Vo formáte JPEG alebo PNG, maximálna veľkosť 3 MB. Určite neposielaj fotografie v nízkom rozlíšení (menej ako 0,5 MB).

13. Ako majú vyzerať súťažné fotografie?

Fotografie musia zachytávať celú postavu spredu. Muži v plavkách s dĺžkou maximálne do polovice stehien, ženy v bikinách. Postoj na fotkách je uvoľnený, bez pózovania. Daj si záležať na kvalite fotografií. Pozri si príklady v sekcii Inšpirácie. Presný návod, ako majú vyzerať súťažné fotografie pre tento ročník výzvy nájdeš v sekcii Tvoj profil po registrácii do výzvy.

14. Môžem poslať aj ďalšie fotky?

Do svojho profilu môžeš okrem fotiek „pred“ a „po“ nahrať aj doplňujúce fotografie, maximálne tri. Tieto zábery nie sú povinné, ale môžu porote pomôcť pri finálnom rozhodovaní. 

15. Čo by mal obsahovať motivačný list?

V motivačnom liste stručne opíš svoje účinkovanie vo výzve: dôvod, tréning, stravu a spokojnosť s výsledkami. Rozsah motivačného listu je maximálne 1 200 znakov vrátane medzier. 

16. Čo ak v čase súťaže žijem v zahraničí?

Registrovať sa a uskutočniť platbu je možné aj zo zahraničia.

17. Môžem sa prihlásiť, aj keď som sa už v minulosti zúčastnil výzvy DO FORMY S MUSCLE&FITNESS®?

Výzva DO FORMY S MUSCLE&FITNESS® nie je určená pre tých, ktorí sa v posledných piatich rokoch zúčastnili súťaží v kulturistike alebo fitness. Do výzvy sa nemôžu zapojiť ani víťazi DO FORMY S MUSCLE&FITNESS® z predchádzajúceho ročníka. 

18. Ako si uplatním zľavu vo FIT PLUS resp. FIT PRO?

Do 24 hodín po tvojej úspešnej registrácii dostaneš e-mail s unikátnym kódom, ktorý uvedieš pri online nákupe na www.fitplus.sk.

19. Ako sa zaregistrujem vo WORKOUTIC?

Po registrácii do výzvy DO FORMY S M&F® ti do 7 dní príde e-mail s inštrukciami a prístupovými údajmi do systému WORKOUTIC.

20. Kde nájdem rady ohľadom tréningu a stravy?

Trojmesačné GOLD členstvo v online tréningovom systéme WORKOUTIC ti poskytne tréningový a stravovací plán na mieru, podľa individuálnych cieľov a požiadaviek. Informácie nájdeš aj na web stránke MUSCLE&FITNESS a vo facebookovej skupine DO FORMY S MUSCLE&FITNESS. Okrem toho, v priebehu prípravy dostaneš aj niekoľko emailov od redakcie, resp. organizátora súťaže (FIT PLUS spol. s r.o.) s kvalitnými tipmi do tvojej premeny.

21. Kde nájdem príbehy ľudí z predchádzajúcich ročníkov?

V online magazíne MUSCLE&FITNESS zverejňujeme príbehy víťazov jednotlivých kategórií. Krátke videá s ich skúsenosťami z výzvy sa nachádzajú na web stránke MUSCLE&FITNESS v sekcii DO FORMY. 

22. Kde sa môžem spojiť s ostatnými účastníkmi výzvy?
23. Kedy a kde budú zverejnené výsledky výzvy?

Mená víťazov a finalistov budú zverejnené na web stránkach MUSCLE&FITNESS v máji 2020. 

24. Čo ak musím účasť vo výzve prerušiť?

Počas troch mesiacov sa môžu vyskytnúť zdravotné problémy, prípadne iné okolnosti, ktoré na istý čas znemožnia tréning. Nevzdaj sa a pokračuj v začatom úsilí. Záverečné údaje však treba poslať do 15. 4. 2020.

25. Neprechádza ti platba?

V prípade, že sa ti nedarí previesť úhradu štartovného, skontroluj, či tvoja karta umožňuje „online platby“. Ak tomu tak nie je, aktivuj si túto službu cez internet banking alebo v pobočke svojej banky.

UPOZORNENIE: Používaním tejto stránky súhlasíte s používaním cookies
Ok
Top